Dzięki wiedzy i doświadczeniu w dziedzinie usług informatycznych ProfitPartner oferuje swoim partnerom prowadzenie zintegrowanych kampanii marketingowych przy użyciu technologi informatycznej. Dzięki wykorzystaniu zespolonych działań na wielu serwisach świadczących usługi promocyjnie i sprzedażowe jesteśmy w stanie wspomóc dział sprzedaży państwa firmy .

Dzięki realizacji kampanii promocyjnej przy użyciu narzędzi dostępnych w Google Ads jesteśmy w stanie przeprowadzić bardzo skuteczną reklamę; którą z łatwością można następnie przeanalizować pod względem skuteczności dotarcia do klienta. Kampania w internecie nie mogła by się odbyć bez skutecznego pozycjonowania w wyszukiwarkach i optymalizacji strony internetowej, a wiec w tym zakresie mamy dla swoich partnerów wiele skutecznych rozwiązań.

Oprócz prowadzenia kampanii w Google Ads i SEO zajmujemy się także reklamą na popularnych serwisach społecznościowych jak Facebook, Twitter, Instagram, YouTube itp.. Stosujemy także wyjątkowy sposób rozliczeń tak aby partner mógł wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie. Rozliczenie od pozyskanego klienta w kampanii, rozliczenie jako procent przeznaczonych środków na promocji, lub zryczałtowane stawki godzinowe za obsługę popularnych serwisów lub całej kampanii w internecie.

Dzięki połączeniu działań promocyjnych oraz działu wsparcia sprzedaży w internecie na takich serwisach jak Alibaba, Allegro, Amazon itp. jesteśmy w stanie jeszcze skuteczniej pozyskać dla państwa nowych klientów.