Profit Partner

Profit Partner to twój partner biznesowy. Misją przedsiębiorstwa jest łączenie firm w celu uzyskania dodatkowych korzyści dla wszystkich partnerów. Tworzenie grup lokalnych, krajowych i międzynarodowych w celu zwiększenia szans i konkurencyjności poprzez wdrożenie dobrych praktyk zarządzania biznesem, negocjacji i współpracy w grupie Profit Partner. Dzięki łączeniu się przedsiębiorstw w grupie Profit Partner, zwiększa się ich siła negocjacyjna dzięki czemu firmy należące do grupy są w stanie wynegocjować lepsze warunki przy zakupie środków transportu, maszyn, sprzętu i materiałów eksploatacyjnych do prowadzenie firmy. Grupa pozwala także uzyskać dostęp do tańszego i łatwiejszego finansowania własnej działalności. Dzięki działaniu w grupie jest możliwa bardziej skuteczna reklama, dotarcie do klienta staje się prostsze, tańsze i bardziej efektywne. Profit Partner działa w myśl maksymy „W grupie siła”.

Główny cel przedsiębiorstwa jest ściśle związany z jego misją. Profit Partner w swoim założeniu jest przedsiębiorstwem które istnieje po to aby łączyć firmy w grupę w celu maksymalizacji ich zysków i ograniczenia kosztów. Razem możemy więcej. Czym grupa ma większą siłę negocjacyjną tym efekty współpracy są większe. Celem Profit Partner jest świadczenie usług które doprowadzają do zwiększenie obrotów firmy partnera poprzez zwiększenie sprzedaży dzięki wykorzystaniu nowych i niestandardowych kanałów dystrybucji i promocji oraz pomocy w rozwijaniu dotychczasowych metod sprzedaży. Firma Profit Partner szuka także dla swoich klientów rozwiązań które pomagają ograniczać koszty takie jak:  koszty finansowania działalności firmy, koszty zatrudnienia, koszty marketingu a zwłaszcza koszty pozyskania klienta.

Profit Partner prowadzi audyt firmy całkowicie bezpłatnie i bez zobowiązań. Przeprowadzamy analizę działów twojego przedsiębiorstwa od zamówień po podwykonawców, kadry, model zarządzania  i analizę działań marketingowych. Analizujemy tylko te działy twojej firmy które uznasz  za stosowne. Jeśli szukasz nowych metod promocji produktów poszukamy ich dla ciebie, jeśli szukasz możliwości redukcji kosztów zatrudnienia to właśnie tym się dla ciebie zajmiemy.

Na czym Profit Partner zarabia?

Jedna z dziedzin która się zajmujemy jest pozyskiwanie finansowania dla naszych partnerów. Zarówno z kredytów jak i leasingów Profit Partner otrzymuje prowizje od banków i firm leasingowych.

Kolejną dziedziną która odpłatnie zajmuje się Profit Partner jest HR; poszukiwanie wykwalifikowanej kadry dla naszych partnerów.

W przyszłości Profit Partner za słoje usługi związane z audytem i pozyskiwaniem szeroko rozumianych korzyści dla partnerów zarówno po stronie przychodów jak i kosztów prowadzenia firmy będzie pobierał opłatę w postaci składki członkowskiej. Na razie wszelkie usługi z tym związane są całkowicie darmowe i są prowadzone w ramach akcji promocyjnej w celu zebrania jak największej grupy rzetelnych partnerów.

Kto może skorzystać z usług firmy Profit Partner?

Jeśli chodzi o działania związane z pozyskaniem finansowania, to każdy kto liczy na fachową i profesjonalną obsługę w zakresie kredytów, leasingów i dopłat z UE może skorzystać z naszych usług . To samo dotyczy usług związanych z poszukiwaniem wykwalifikowanych pracowników.

Jeśli chodzi o dołączenie do grupy Profit Partner Group to każdy kto będzie chciał należeć do grupy musi przejść wnikliwą analizę przedsiębiorstwa, bo jedynie rzetelne firmy będą mogły uczestniczyć w programie. Weryfikacja wstępna to nie koniec procesu, gdyż działania firmy będą monitorowane przez cały okres w którym firma będzie należeć do grupy. Firmy rzetelne i prowadzące dobre praktyki nie muszą się obawiać wstępnej weryfikacji. Firmy które są  w programie muszą mieć pewność że współpracują z partnerami dla których uczciwość, zaufanie i wspólny rozwój to priorytety. Przejście wstępnej weryfikacji nie gwarantuje wieczystego uczestnictwa w programie. Firmy które chcą należeć do grupy stale będą utrzymywać wysokie standardy współpracy w grupie i świadczenia usług dla swoich klientów. Dzięki wspólnym badaniom rynku partnerzy otrzymają informacje zwrotną o swoich usługach i produktach dzięki czemu będą mogli stale polepszać swoje produkty.

Co jeszcze oznacza przynależność do grupy Profit Partner?

Każdy z partnerów oferuje grupie i tylko i wyłącznie grupie specjalny program promocyjny. Osoby które będą posiadały numer identyfikacyjny i kartę członka grupy Profit Partner otrzymają od członków grupy specjalną bonifikatę na świadczone przez nich usługi i sprzedawane produkty. Każdy kto należy do grupy będzie mógł korzystać z takiego samego upustu. Przynależność do grupy nie zobowiązuje nikogo do dawania upustu członkom grupy ale na pewno będzie mile widziane i będzie to poruszane już na pierwszym spotkaniu z przyszłym członkiem grupy.